Event firmowy z fotobudką? Jasne!

Event firmowy z fotobudką? Jasne!

Fotobudka coraz częściej pojawia się na eventach firmowych

Firmy eventowe maja poprzeczkę stawianą coraz wyżej. Otóż korporacje, przedsiębiorstwa organizujac imprezę firmową dla swoich pracowników chcą stworzyć idealny klimat do zabawy oraz wyróżnić imprezę od dotychczasowych. Zadowolony pracownik po imprezie firmowej to przede wszystkim dobry i oddany pracownik w przyszłości. Impreza firmowa to nie tylko pracownicy ale również i potencjalni klienci. Dlatego osoby zajmujące się organizacją takich imprez chcą sprawić by świadomość marki wzrosła obejmując jak najszerszą grupę odbiorców. Od dawien dawna wiadomo każdemu, że dużo chętniej brać udział w jakichkolwiek aktywnościach jeżeli przynoszą one nam przyjemność.

Czemu warto wynająć fotobudkę na event firmowy?

Dlatego  bardzo warto postawić na dodatkową i nietuzinkową atrakcję jaką jest Fotobudka. Urządzenie filigranowe i genialne w swojej prostocie potrafi swoim blaskiem rozweselić każdego! Kreowanie świadomości marki to nie tylko wielkie słowa. Fotobudka w swej prostocie przejawia proste i skuteczne sposoby przekazywania i kreowania marki. Każdy z gości otrzyma nietuzinkowy prezent zgoła odmienny od nudnych kubków i pendrivów firmowych… a mianowicie natychmiastowo wydrukowane zdjęcie na którym wraz ze swoimi współpracownikami jest wesoły i świętuje razem sukces firmy! Zdjęcie jest personalizowane, czyli posiada unikalny dla danej imprezy logotyp. Taka pamiątka z pewnością zbuduje więzi pomiędzy pracownikiem a firmą.

Pochwal się!

Aby poszerzyć grono odbiorców i pochwalić się imprezą firmową można skorzystać z udostępniania zdjęć na portalach społecznościowych bądź wysłać je na adres e-mail do konkretnej osoby w czasie rzeczywistym (czyli bezpośrednio po pstryknięciu fotografii).  Taka funkcjonalność pozwoli rozreklamować  Waszą imprezę  poszerzając znacząco grono odbiorców a co najważniejsze pokazując, że to właśnie Wasza firma ma nietuzinkowe pomysły na atrakcję!

Zamawiając naszą fotobudkę na imprezę firmową, zamawiasz równocześnie dedykowanego animatora, który zadba o to, żeby goście potrafili maksymalnie wykorzystać czas pracy Fotobudki oraz świetnie się bawili! Proszę nie mylić animatora z wodzirejem. Osoba obsługująca fotobudkę oraz animująca przestrzeń zabawy z nią będzie gwarantowała, że wszystko odbędzie się prawidłowo a Wasze wykonane fotografie na pewno posłużą Wam jako pamiątka przez lata!

 

Zajmujemy się wynajmem fotobudek na wesela i imprezy od ponad 3 lat. Działamy w szczególności na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Leszna oraz Ostrowca Świętokrzyskiego. Chcecie upodobnić naszą fotobudkę do waszej imprezy? Okleimy ją dla Was na specjalne życzenie powodując, że Fotobudka stanie się integralnym elementem waszego wydarzenia.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*