Szaleńczo upiorne zdjęcia czyli impreza halloweenowa z fotobudką

Szaleńczo upiorne zdjęcia czyli impreza halloweenowa z fotobudką

Czas wampirów, wilkołaków i wszelkiej maści zjaw i duchów zbliża się wielkimi krokami. Niewiele kartek w kalendarzu dzieli nas od 31 października, a to znak, że Halloween już tuż tuż. To święto od lat celebrowane w kulturze anglosaskiej, w naszym kraju obchodzone jest od stosunkowo niedawna. My Polacy uwielbiamy się jednak bawić, a Halloween stwarza nam ku temu idealną okazję.

Jak stworzyć klimat imprezy?

Odpowiednio dobrane towarzystwo, halloweenowe stroje, przygaszone światło, mroczna muzyka to w zasadzie mogłoby wystarczyć do dobrej zabawy. Mogłoby, a jednak po pewnym czasie odczuwamy pewien niedosyt. Okazuje się, że pomimo najszczerszych chęci, scenariusz imprezy jest nieco powtarzalny…

Stawiajmy na nieszablonowe rozrywki

Może warto więc postawić w tym dniu na jakąś mniej oczywistą, nieszablonową rozrywkę. Świetnie na tego typu imprezach sprawdza się fotobudka. Fun Fotobudka pozwoli umiejętnie rozkręcić każdą imprezę i przyjęcie Haloweenowe bynajmniej nie jest tu żadnym wyjątkiem. Zadanie wydaje się o tyle łatwiejsze, że z uwagi na charakter spotkania goście od początku imprezy nastawieni są rozrywkowo, zabawowo i nieco mrocznie. Odpowiedni klimat tworzą już same stroje i przebrania. Szkoda byłoby tych chwil nie uwiecznić w kadrze. Fotobudka idealnie wywiązuje się z tego zadania. Gdyby zaś komuś zabrakło czasu, inwencji lub pomysłu na przygotowanie stroju Fun Fotobudka dysponuje własnymi gadżetami, maskami i rekwizytami. Zasoby tych rekwizytów są tak duże, że z pewnością znajdzie się coś odpowiedniego do charakteru tego typu imprezy. Jeśli zaś umówimy się odpowiednio wcześniej, że chodzi właśnie o imprezę haloweenową, pracownicy Fun Fotobudka odpowiednio się przygotują i sami dokonają wstępnej selekcji. Możemy być wówczas pewni, że w walizkach animatorów nie zabraknie atrybutów wampirów, duchów, zjaw i czarownic. Dodatkowo fotobudkowa firma może też zadbać o właściwą aranżację samej kabiny, tak aby nietuzinkowa atrakcja od początku do końca idealnie wpisała się w klimat imprezy.

Pora na zabawne i upiorne zdjęcia

Zainstalowanie tego typu rozrywki jest łatwe. Wszelkimi kwestami technicznymi zajmą się pracownicy fotobudki. Zadanie uczestników imprezy jest bardzo proste. Wystarczy po prostu odpowiednio się wystylizować, ustawić i dać się ponieść zabawie. Obsługa panelu do robienia zdjęć jest intuicyjna. Ponadto cały czas mamy do dyspozycji pomocny personel. Na ekranie możemy też obserwować efekty naszych starań, a po kilku sekundach wydrukowane zdjęcia są gotowe do odbioru. Warto wziąć ze sobą do kabiny kilka propozycji przebrań. Pomiędzy kolejnymi sekwencjami jest pięć sekund na zmianę pozycji i stylizacji. Oczywiście im bardziej spontaniczne, nieustawiane i pełne radosnej inwencji podejście, tym lepsza zabawa i ciekawszy efekt na zdjęciu. Chociaż oczywiście z uwagi na charakter imprezy zadbajmy też o to, by na fotkach nie zabrakło odrobinę mrocznego, drapieżnego pazura. Fotobudka doskonale rozrusza wszystkie obecne na przyjęciu duchy, zjawy i potwory i nada imprezie wyjątkowy, niepowtarzalny klimat. I choć podobno trudno jest uwiecznić na fotografii ducha czy wampira, to wyjątkowo efekty naszej wspólnej zabawy będziemy mogli podziwiać na pamiątkowych zdjęciach.

Zajmujemy się wynajmem fotobudek na wesela i imprezy od ponad 3 lat. Działamy w szczególności na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Leszna oraz Ostrowca Świętokrzyskiego. Chcecie upodobnić naszą fotobudkę do waszej imprezy? Okleimy ją dla Was na specjalne życzenie powodując, że Fotobudka stanie się integralnym elementem waszego wydarzenia.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*