Gdzie sprawdzi się fotobudka?

Wesele

Jak uwiecznić jeden z najbardziej wyjątkowych dni i sprawić, by był on jeszcze bardziej doskonały? To proste – wystarczy fotobudka na wesele, a poziom rozbawienia i zadowolenia Pary Młodej oraz Gości zdecydowanie wzrośnie. To nie tylko doskonała zabawa, ale wsparcie dla wynajętego fotografa i tym samym – jeszcze więcej super pamiątek! Zadbamy o album, w którym wkleicie zdjęcia i wpiszecie swoje komentarze.

Impreza firmowa

W korpo-świecie też się można czasem powygłupiać! Jest to nawet wskazane, by pracownicy mogli lepiej się poznać i potem osiągać większą wydajność w pracy! Fotobudka zapewni super integrację Twojemu zespołowi, da wszystkim uczestnikom eventu możliwość puszczenia wodzy fantazji i zmienić na chwilę wizerunek – oczywiście na oryginalny i zabawny! Zapraszamy firmy z Leszna, Wrocławia, Poznania i nie tylko.

Impreza okolicznościowa

Urodziny, imieniny, grill rodzinny lub party ze znajomymi? Fotobudka na imprezę to doskonała okazja do urozmaicenia każdego wydarzenia – bez względu na to czy odbywa się w gronie najlepszych przyjaciół, czy też mamy, taty albo innych członków rodziny. Stwórzcie zdjęcia, które będą pełne radości i zabawy, zyskajcie wyjątkowe pamiątki i cieszcie się chwilą! Zapewniamy albumy, rekwizyty i ciekawe tła.
.