Jak działa fotobudka?

Co to jest fotobudka?

Fotobudka to przenośne urządzenie, które wykonuje zdjęcia i od razu je drukuje. Składa się z aparatu, dotykowego ekranu, który jednocześnie pełni funkcję podglądu podczas pozowania do zdjęć i drukarki. Całość koordynuje i obsługuje nasz animator.
Trzeba tylko zapozować i gotowe!
Po 10 sekundach można już odebrać gotowy wydruk!

Co można modyfikować?

  • tło oraz rekwizyty
  • ilość klatek na pasku
  • format wydruku: 10×15 cm lub 5×15 cm
  • układ zdjęć
  • napis/logo pod zdjęciami
  • wydruk w kolorze/sepii/monochromie
Co to jest fotobudka?

Jak działa Fun-Fotobudka?

1

My się wszystkim zajmiemy!

Przyjeżdżamy na Twoją imprezę, rozstawiamy sprzęt i rekwizyty oraz wszystko przygotowujemy. To jeszcze nic! Przez cały czas jesteśmy na miejscu i obsługujemy Twoją fotobudkę. Przeważnie jest to jedna lub dwie osoby. Zapraszamy gości, tłumaczymy jak to działa i nad wszystkim czuwamy.

Full serwis. Mucha nie siada!

Fotobudka - infografika - wszystko zorganizujemy
2

Zaplanuj scenariusz i wybierz rekwizyty

Wybierz te maski, które najbardziej Ci się podobają i, które do Ciebie pasują. Fajnie jest ułożyć sobie jakąś historyjkę albo scenariusz. Fotobudka robi trzy zdjęcia w krótkich odstępach czasowych, więc zawsze jest chwilka na zmianę rekwizytów i pozy… ale trzeba być przygotowanym.

Fotobudka - infografika wybierz rekwizyty
3

Przyjmij pozę i zrób głupią minę

Bo te najgłupsze są najfajniejsze! Wielkie oczy i podniesione brwi, całuśne usta a nawet wytrzesz są w cenie! Im bardziej wymyślna mina tym lepiej.

Chodzi o to, żeby się wyluzować i powygłupiać. Chyba każdy zna to uczucie?

Fotobudka - infografika wymyśl historię
4

Uwaga! Robimy zdjęcia!

Po załączeniu Fotobudki włącza się automat, który robi nam trzy zdjęcia w 5-sekundowych odstępach. Mamy więc chwilkę czasu na zmianę pozy, miny i rekwizytów. Przed Tobą stoi ekran, w którym widzisz siebie na żywo, więc możesz kontrolować to, co wyjdzie na zdjęciach.

Fotobudka - infografika jak robimy zdjęcie
5

Odbierz zdjęcia i wpisz się do Księgi Pamiątkowej

Zdjęcia otrzymujesz od razu! Fotobudka potrzebuje około 20 sekund na przetworzenie i wydrukowanie Twoich zdjęć. Dostajesz trzy kopie: jedna dla Ciebie (możesz wsadzić sobie do portfela na pamiątkę), druga do wklejenia i podpisania do Księgi Pamiątkowej a trzecia… w sumie to nie wiemy po co jest ta trzecia…

Fotobudka - infografika dostajemy zdjęcia
6

Żegnamy się

Po ustalonym czasie zbieramy cały nasz fotobudkowy kramik i żegnamy się z Wami i waszymi gośćmi. Ale to jeszcze nie koniec zabawy, następnego dnia dostajesz od nas wszystkie zrobione przez fotobudkę zdjęcia w formie elektronicznej. Możesz je dalej wysyłać w świat!

Fotobudka - infografika żegnamy się