Fotobudka Warszawa

Od przeszło 3 lat zajmujemy się wynajmem fotobudki na imprezy firmowe oraz wesela w Warszawie i okolicach. W odległości 40km od centrum Warszawy transport Naszej budki fotofraficznej jest darmowy. Zapraszamy do kontaktu oraz do sprawdzenia imprez w których uczestniczyliśmy fotobudka Warszawa.

Warszawa

ul. Skarbka z Gór 134/51
03-287 Warszawa
woj. mazowieckie

Fotobudka w Warszawie

Niezapomniana impreza z fotobudką w Warszawie? Dlaczego nie. Warszawa to doskonałe miejsce do szeroko rozumianego clubbingu, szampańskich imprez do białego rana i dobrej zabawy. Warto postarać się o to, aby podkręcić atmosferę imprezy, świetnie się bawić i zachować ekstra wspomnienia. Wszystkie te warunki pozwoli nam spełnić fun fotobudka. Po pierwsze fun fotobudka dostarczy sporo frajdy i radości, po drugie rozkręci imprezę, po trzecie efekt naszej zabawy zostanie uwieczniony na pamiątkowych fotkach.

Tego, czym jest fotobudka nikomu specjalnie chyba tłumaczyć nie trzeba. To kabina wyposażona w aparat, prosty w obsłudze panel dotykowy i drukarkę, za pomocą których w błyskawiczny sposób możemy wykonać i wydrukować sekwencję zdjęć. Tego typu kabiny są znane od dawna. Zazwyczaj wykonywano w nich tzw. zdjęcia ekspresowe do dowodów, legitymacji czy innych dokumentów lub po prostu robiono sobie pamiątkowe portretowe fotografie.

Czym różni się fun fotobudka od tradycyjnej fotobudki? Przede wszystkich charakterem tych zdjęć. Fun fotobudka Warszawa jak sama nazwa wskazuje służy do robienia radosnych, spontanicznych fotek. Do swojej dyspozycji mamy kolorowe tła, tapety oraz zabawne gadżety, dzięki którym możemy odpowiednio się ucharakteryzować i zrobić jedyne w swoim rodzaju śmieszne zdjęcia. Wszystko to oczywiście w wysokiej jakości wydruku, w wybranym przez siebie formacie, układzie i kolorze.

Fotobudka Warszawa jest w stanie uatrakcyjnić i rozkręcić niemal każdą imprezę, bez względu na jej charakter, wiek czy status uczestników. Równie dobrze sprawdza się więc zarówno w przypadku uroczystości rodzinnych typu wesele, chrzciny, komunia, urodziny i jubileusze, jak też zjazdów integracyjnych czy imprez służbowych. Doskonale zdaje egzamin również jako urozmaicenie imprez tematycznych typu andrzejki, mikołajki, walentynki czy halloween oraz przyjęć sezonowych jak sylwester, karnawał, studniówka. Innymi słowy fun fotobudka odnajdzie się wszędzie tam, gdzie oczekujemy dobrej, spontanicznej zabawy.

Jak zamówić Fun Fotobudkę?

Zamówienie tego typu usługi jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę kontakt i umówić się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Uzgodnimy termin, czas, kwestię dojazdu, dostosujemy gadżety i design fotobudki do charakteru imprezy. Główna siedziba firmy znajduje się w Lesznie. Poza tym Fun Fotobudka posiada swoje oddziały również w Wrocławiu, Poznaniu i właśnie w Warszawie. Transport fotobudki na terenie każdego z tych miast, jak również do oddalonych o 40km okolic odbywa się zupełnie za darmo.

W dniu imprezy na wskazane miejsce przyjeżdża animator, rozstawia sprzęt, przygotowuje rekwizyty. Fotobudka może „wystąpić” w swej tradycyjnej odsłonie jak też zostać dodatkowo oklejona w najrozmaitsze wzory, tak aby idealnie wpisywała się w klimat przyjęcia. Do dyspozycji są aranżacje na imprezy sylwestrowe, karnawałowe, walentynkowe, halloweenowe, wesela i wiele i wiele innych.

Jak zrobić zdjęcia w fotobudce krok po kroku?

Krok 1

Przygotuj w głowie wstępny scenariusz.

Oczywiście nie chodzi tu o to, aby szczegółowo zaplanować każdy uśmiech czy zmrużenie oczu. Niemniej jednak warto mieć pewny plan i zastanowić się, co i w jaki sposób chcemy pokazać (m.in. czy chcemy pozować solo, w parach czy w większej grupie, jakie rekwizyty będą nam potrzebne, jakie miny zrobimy). Aparat wykonuje zdjęcia w krótki odstępach czasu, a kolejka do tej atrakcji jest zazwyczaj długa, szkoda byłoby więc zmarnować okazję i wykonać nieprzemyślane, przypadkowe lub też 3 wyglądające zupełnie tak samo zdjęcia.

Krok 2

Dobierz odpowiednie rekwizyty.

Standardem jest to, że animatorzy przywożą na imprezę walizkę pełną rozmaitości, w której znajdziemy różnorakie maski, okulary, doczepiane nosy, peruki. Wszystko to, co pozwoli na szybką, zabawną charakteryzację.

Krok 3

Wejdź do fotobudki, zapoznaj się z sprzętem i wybierz preferowane ustawienia.

Obsługa panelu jest prosta i intuicyjna, nie powinna sprawiać żadnych problemów. Możemy zmienić tapety, tła, style, kolor. W razie jakichkolwiek problemów mamy też do dyspozycji wykwalifikowanych animatorów, którzy szczegółowo poinformują, co należy robić. Przez cały czas możemy też oglądać na ekranie swoje ustawienia.

Modyfikacje mogą dotyczyć między innymi:

– wyboru tła,

– układu i orientacji zdjęć,

– formatu fotografii (możemy wybrać wydruk 10×15 lub 5×15) i ilości zdjęć na pasku,

– koloru wydruku (możemy zdecydować się na zwariowane, barwne fotki, jak nieco bardziej oldskulowe, stylizowane fotografie czarno-białe lub w sepii),

– dodania ewentualnego logo lub napisu pod zdjęciami.

Krok 4

Daj się ponieść zabawie!

Aparat wykonuje zdjęcia w krótkich pięciosekundowych odstępach czasu. To wystarczający czas, aby zmienić pozę, minę i charakteryzację, ale sprawiający, że zdjęcia są nieustawiane i spontaniczne. Ważne jest, aby dać ponieść się fantazji i atmosferze zabawy. Klasyczne, tradycyjne zdjęcia każdy z nas ma przecież w dokumentach. Tu postawmy na radość i odrobinę szaleństwa. Usta ułożone w dzióbek, przymrużone oczy, zmarszczone brwi, a może wystawiony język – im więcej zabawy, tym lepiej.

Krok 5

Poczekaj na wydruk zdjęć.

Po około 20 sekundach zdjęcia są gotowe do odebrania. Otrzymujemy je w trzech kopiach. Jedną z nich można od razu wkleić do pamiątkowej księgi z imprezy i opatrzyć stosownym, zabawnym podpisem. Pozostałe są na pamiątkę. Zwolennicy nowoczesnych technologii też powinni być zadowoleni, ponieważ fotki w wersji elektronicznej następnego dnia po imprezie zostaną przesłane na ich skrzynki pocztowe.

Nie zastanawiaj się dwa razy! Impreza w stolicy z Fun Fotobudka Warszawa to coś na co warto postawić!

This is a boxed content block. Click the edit button to edit this text.